JUVENTUSOVI NAPADAČI EFIKASNI: Vlahović otvorio utakmicu maestralnim slobodnjakom, Miliku dovoljno sedam minuta za debitantski gol (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa savladali su na svom stadionu Speciju sa 2-0, u okviru 4. kola Serije A.

Strelci za torinsku Staru damu bili su najistureniji napadači, Dušan Vlahović i novo pojačanje Arkadijuš Milik.

Na drugom uzastopnom meču srpski napadač postiže sjajan pogodak iz slobodog udarca! On je u 9. minutu sa oko 25 metara briljantno matirao golmana gostiju, pošto je loptu smestio u gornji desni ugao. Našem fudbaleru je ovo četvrti gol na isto toliko utakmica na startu nove sezone u elitnom italijanskom rangu.

U samoj završnici, odnosno 2. minutu zaustavnog vremena utakmice, prednost je duplirao novopridošlica Arkadijuš Milik, koji je samo sedam minuta ranije zamenio Vlahovića.

Mladi Fabio Mareti je u ovoj situaciji odradio veliki posao, pošto je po desnoj strani sjajno varkom izbacio svog čuvara, a potom uposlio Poljaka u šesnaestercu, koji je lako dobio duel sa defanzivcem Specije i iz okreta zatresao mrežu.

U istom terminu Leće je načinilo sjajan rezultat, pošto nosi bod iz Napulja posle remija 1-1 sa domaćim Napolijem.

Poveli su Napolitanci golom Elmasa nakon dodavanja Matea Politana u 27. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije rezultat poravnao Lorenco Kolombo, posle asistencije Hjulmanda.