Fudbaleri Crvene zvezde, nastojaće da u duelu protiv Bodo Glimta ostvare plasman u Ligu šampiona.
Norveški tim ima prednost od 2:1 pred revanš utakmicu koja je zakazana za sutra u Beogradu.
Pored trenera Milojevića, na konferenciji za medije se obratio i Uroš Spajić.
– Znamo šta nas očekuje. Očekivanja su visoka, svjesni smo izazova pred nama i kakav nam protivnik stoji nasuprot. Prvi meč u Norveškoj nije bio naš maksimum, ali vjerujem da možemo biti bolji uz podršku navijača i pozitivnu energiju. Cilj nam je ostvariti željeni rezultat. Nema razlike između stranih i domaćih igrača, svi smo jedan tim i radimo za dobrobit ekipe. Moraćemo pružiti bolju igru ako želimo pobijediti. Odbrambena linija je ključna, a najlakše će biti ako ne primimo gol. Očekujem mnogo trčanja i tranzicija, njihov tim je brz i agresivan. Moramo se nositi sa tim aspektima ako želimo uspjeti, a siguran sam da želimo to., izjavio je.
– Svi igrači Crvene zvezde imaju veliku odgovornost, posebno prema navijačima. Moramo se iskupiti za prošlu utakmicu. Individualno nije bitno, važno je da doprinesem timu koliko god mogu svojim iskustvom. Moramo biti hrabri i uzeti podršku sa tribina kako bismo ostvarili pobjedu. Crvena zvezda je veliki klub sa bogatom tradicijom i istorijom. Moramo odigrati najbolje što možemo bez obzira na ime protivnika., zaključio je Spajić.
Zvezda će ugostiti Bodo sutra od 21 sat. Čak i u slučaju poraza, imaju obezbijeđeno mjesto u Ligi Evrope.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


