LAUTARO “POLUDEO”: Inter nemilosrdan u Salernu, Argentinac sve rešio za 25 minuta! (VIDEO)

Fudbaleri Intera ubedljivo su slavili na gostovanju Salernitani u 7. kolu Serije A, pošto su pobedili sa 4-0.

Domaćin se odlično držao više od poluvremena, kada su mreže sa obe strane mirovale. Ipak, pravi prasak je nastao u poslednjih 25 minuta, kada je eksplodirao Lautaro Martinez!

Argentinski napadač je u 54. minutu na terenu zamenio Aleksisa Sančeza, a osam minuta kasnije načeo gol protivnika i svoju “ludu” seriju golova. On je tada u kontri lucidno reagovao posle dodavanja Tirama i prebacio golmana koji se našao ispred njega.

Prednost je duplirao u 77. minutu posle dodavanja Nikolo Barele sa desne strane, a u 85. minutu povisio na 3-0 sa bele tačke.

Na sličan način kao i kod drugog gola Martinez je postavio konačan rezultat u 89. minutu posle dodavanja Karlosa Augusta sa leve strane.

Nerazuri su tako zadržali prvo mesto na tabeli sa 18 bodova, koliko ima i gradski rival Milan na drugom mestu. Salernitana sa druge strane ima samo 3 boda za sada i zauzima pretposlednju poziciju.