LE: Poraz Junajteda, Lacio ubedljiv protiv Fejnorda!

U okviru grupe E, Lige Evrope, fudbaleri Mančester junajteda poražemni su od Real Sosijedada rezultatom 1:0.

Ronaldo je dao gol u 36. minutu, ali je poništen zbog ofsajda. Mučio se engleski tim u drugom poluvremenu, gotovo bez udarca u okvir gola, ali zato greške su tu. Sosijedad dolazi do prednosti i to iz penala posle igranja rukom Martineza.

Mendez preciznim udarcem vara De Heu, Real vodi sa 1:0 od 59. minuta. U nastavku Junajted je napadao, ali jalovo – tek jedan šut u sam okvir gola tokom drugog dela igre.

U okviru ove grupe Omonija je izgubila veoma lako od favorizovanog Šerifa sa 0:3.

U grupi F, Lacio savladao Fejenord sa 4:2, dok je Grac minimalnim rezultatom bio bolji od Midtjlanda (1:0).