Leotar remizirao u prvoj zimskoj provjeri

Leotar je odigrao neriješeno 2:2 u prvoj utakmici zimskog pripremnog ciklusa.

Nakon 11 dana od početka priprema, protivnik je u „Gradu Sunca“ bio član Prve lige Crne Gore Mornar iz Bara.

Mornar je do prednosti od dva gola stigao u svega 3 minuta, nakon loših reakcija Leotarove odbrane nakon prekida. Rajčević je donio prednost Baranima u 14. minutu, a tri minuta kasnije na 2:0 povisio je Vujačić. Leotar je uzvratio u 23. minutu, a strijelac je na asitenciju Miloša Aćimovića bio Haris Handžić.

U drugom poluvremenu oba trenera su izmijenila gotovo sve igrače. Leotar je do izjednačenja došao u 78. minutu preko Andreja Đurića.

Leotar je nastupio u sastavu: R. Perišić, Georgiev, Čubrilo, Uzelac, Cmiljanović, Prusina, Karić, Čavić, Aćimović, Stojković, Handžić. U drugom poluvremenu su ušli: Bejatović, Milić, M. Perišić, Đurić, Tahrić, Milaković, Glogovac, Todorović, Knežević, Kolak, Spaić, Kapor.