Bivši nogometaš milanskog Partizana Lola Smiljanić posljednji trenerski angažman imao je u Humskoj, kada je vodio omladinski pogon crno-bijelih.
Sada ga čeka novi posao jer je postao novi pomoćni trener u stručnom štabu Čukaričkog.
– S Čukaričkim sam u kontaktu mjesec dana, prvenstveno s direktorom Matijaševićem. Svidjela mi se cijela priča, to je stabilan klub, oslanja se i radi s mladim igračima. A za mene je ovo izvrsna prilika da naučim i vidim kako to sve funkcionira. Razgovarao sam i sa šefom struke Milanom Lešnjakom, doista su nam se stavovi o funkcioniranju momčadi poklopili, zadovoljstvo mi je raditi u ovom klubu, u sustavu koji već godinama savršeno funkcionira.rekao je Smiljanić, koji je potom dodao:
– Sada imam profesionalnu licencu, voljan sam i željan učenja, a Čukarički je pravi klub za to. Nadam se da ću svojim iskustvom koje imam iz igračkih dana moći doprinijeti da ga sada kao trener prenesem na igrače. Sviđaju mi se zahtjevi u novoj momčadi, nekako smo se našli na početku.
Smiljanić je istaknuo mlade, ali i starije igrače Čukaričkog.
– Ovdje su prioritet mladi igrači, ali imaju podršku i starijih, iskusnijih igrača. S nekima sam igrao u istoj momčadi, s nekima sam se borio na terenu. Sigurno će mi zbog te činjenice biti lakše u Čukaričkom. Srećan sam i zadovoljan što ću u Čukaričkom raditi na najvišem nivouzavršio je Smiljanić.


