LOŠA UVERTIRA PRED EUROPSKU PREMIJERU: Čukarički demolirao novi superligaš

Nogometaše Čukaričkog za nekoliko dana očekuje europska premijera u kvalifikacijama za Europsku ligu, no večeras su imali vrlo lošu uvertiru u 4. kolu Superlige.

Trećeplasirana momčad iz prethodne sezone uvjerljivo je poražena na gostovanju kod novog člana elitnog ranga IMT-a s 3-0.

Na poluvrijeme se vodilo golom Luke Lukovića, nakon asistencije Veljka Kijevčanina u 34. minuti.

Uroš Stamenić udvostručio je prednost u 77. minuti, dok je u drugoj minuti sudijske nadoknade konačan rezultat postavio 17-godišnji Marko Luković, koji nakon pobjede u prošlom kolu nastavlja golgeterski niz. Asistirao mu je Viktor Živojinović koji se i u prošlom kolu istaknuo ključnim golovima.

U sljedećem kolu IMT ponovno igra protiv našeg europskog predstavnika budući da gostuje kod TSC-a u Bačkoj Topoli. Čukarički će, pak, dočekati Radnik iz Surdulice, ali će prije toga ugostiti Olympiakos u prvoj utakmici playoffa Europa lige.