LŠ: Milan još uvek nije dorastao za Evropu, Real na brazilski pogon (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija ubedljivo su slavili u Londonu protiv Milana 3:0 i tako se vratili u igru za prolaz u nokaut fazu.

Poveli su Englezi preko Fofane posle prekida što je bio jedini gol u prvom poluvremenu. U drugom delu sa dva brza gola Obamejanga i Risa Džejmsa „Plavci“ su rutinski zatvorili utakmicu protiv italijanskog šampiona koji očigledno još nije ekipa koja ravnopravna u evropskim takmičenjima.

U toj grupi prvi je Salcburg sa 5 bodova, dok Milan i Čelsi imaju po 4. Dinamo ima 3 boda.

Real Madrid je teže nego što se očekivalo pobedio Šahtjor 2:1. Preko Rodriga i Vinisijus Žuniora su poveli domaći i činilo se da će to biti ubedljiva partija šampiona Evrope. Ipak, gosti su smanjili preko Zubkova do poluvremena i do kraja meča je bilo vrlo neizvesno i napeto, ali je ostao rezultat iz prvog dela igre.

Real posle ove pobede ima 9 bodova, dok Šahtjor je ostao na 4. Lajpcig ima 3 boda, dok je Seltik osvojio jedan bod.