LUDNICA U MILANU: Lazović pocrveneo, Inter se jedva izvukao! (VIDEO)

Fudbaleri Intera, pobedili su Veronu 2:1 u 19. kolu Serije A. Uspeli su da teškom mukom stignu do 5 bodova više od Juventusa bar do sutra.

Domaćin je poveo u 13. minutu preko Lautara Martineza.

U 22. minutu su Neroazuri tražili penal nakon igranja rukom u šesnaestercu Intera. Nisu ga dobili nakon gledanja VAR snimka.

Gol Argentinca bio je jedini u prvom delu. Posed na strani domaćina i 8:4 u ukupnim šutevima.

U drugom poluvremenu je odmah ušao na teren srpski internacionalac Darko Lazović. Martinez je postigao drugi gol u 48. minutu koji se proveravao u VAR sobi i poništen zbog ofsajda.

Verona je do izjednačenja stigla u 74. minutu preko Tomasa Anrija. Potom je pobedonosni gol za domaćine postigao Fratezi u nadoknadi. Ponovo je radio VAR ali je pogodak priznat a Inter stigao do sva tri poena. U gužvi je direktan crveni karton dobio i Lazović.

Potom je Henri promašio penal za izjednačenje.