Uoči predstojeće utakmice, Manijaci, najvjerniji navijači Plavih, su se oglasili sa posebnom porukom.
“U subotu slavimo rođendan našeg voljenog kluba, Željezničara. Slavimo dužu od stoljeća priču koja nas sve okuplja na jednom mjestu. Svi Željini navijači znaju koliki je značaj Željinog rođendana i da je to dan kada nema ništa važnije od dolaska na stadion!
Ove sezone sve se poklopilo, pa rođendan slavimo kao lideri na tabeli, stoga ništa ne bi trebalo spriječiti da Grbavica bude puna u subotu!
Dio koreografije na ovoj utakmici će biti šalovi, te pozivamo svakog navijača da ponese svoj šal na stadion!
POKUPI ŠAL – SLAVIMO ROĐENDAN!”, poručili su Manijaci.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


