Marijan Budimir nakon poraza: Jedino što me danas može veseliti je…

Zrinjski je slavio rezultatom 3:1, a utakmica je riješena u prvom poluvremenu kada su i postignuta sva četiri gola.

Nakon utakmice izjavu za Arena Sport dao je trener Širokobriježana Marijan Budimir.

Pa prvo bih čestitao Zrinjskom na zasluženoj pobjedi. Mislim da smo jako loše otvorili utakmicu, gubili smo duele, individualna klasa Zrinjskog je došla do izražaja i vrlo brzo smo primili dva gola. Kad smo se supjeli sabrati, stvorili smo nekoliko šansi, zabili gol, imali još koju priliku, međutim kada je trebalo izdržati poluvrijeme sa tim rezultatom, njihova individualna kvaliteta i naše individualne greške dovele su do nove prednosti za njih od 2 gola razlike, rekao je Budimir i dodao:

Pokušali smo mijenjati sistem, pokušali smo zatvoriti neke prilaze sa kojima smo imali problema u prvom poluvremenu. Pokušali smo kroz neke kombinacije kroz sredinu i brze promjene strane doći u neke šanse, ali nažalost falio nam je završni pas i nismo bili konkretni. Velika individualna razlika igrača u kvaliteti je presudila. Jedino što me danas može veseliti jeste što smo dali prilike trojici juniora, neki od njih su prvi put debitovali, a neki skupljali minute u ovom prvenstvu, zaključio je Budimir.