Nogometaši Crvene zvezde su pobjedom najavili početak ovogodišnje europske priče, pošto su u 5. kolu Superlige svladali Čukarički rezultatom 4:1.
Crveno-bele očekuje kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Bodo Glimta.
Trener srpskog prvaka Vladan Milojević žali zbog nedostatka koncentracije njegove ekipe u svakoj utakmici.
– Počeli smo ozbiljno od prve minute, kontrolirali smo utakmicu… Nažalost, uvijek imamo slab period. Nadam se da se to više neće dogoditi u Evropi. U prvom poluvremenu smo u potpunosti dominirali, ostvarili smo ono što smo planirali. Primili smo gol u drugom poluvremenu i vratili Čukarički u igru, ali nakon toga postignuti gol iz prekida za nas i dobar kraj utakmice. – istakao je trener Zvezde.
Olajinka je još jednom bila ključna na terenu.
– Znaš koliko cijenim Petera. On je bitan igrač za nas, postigao je dva gola, ali težak period, stručnjak…
Utakmica protiv Bodo Glimta je u utorak u 21 sat.
– Idemo se odmoriti i od sutra se pripremamo za Ligu prvaka.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


