Milojević pred OFK Beograd: Igrači su u crvenoj zoni, moraćemo da ih odmorimo

Nogometaši Crvene zvezde, nakon pobjede nad FCSB-om, igraju utakmicu Super lige Srbije protiv OFK Beograda.

Trener Vladan Milojević govorio je kako ima veliki problem s ozljedama igrača.

Svaka pobjeda nam znači samopouzdanje, pogotovo što je europska utakmica, ali ništa više od togarekao je Milojević.

Trener crveno-belih potom se osvrnuo na stanje u ekipi i eventualne izostanke.

Vjerojatno nećemo imati sve igrače, imamo kadrovskih problema, a sigurno je da Arnautovića nećemo imati do kraja prvog dijela sezone. Ostali igrači imaju manjih problema, ali vidjet ćemo kakva je situacija nakon treninga.

S obzirom na naporan tempo i veliki broj utakmica, strateg crveno-belih govorio je o mogućim rotacijama.

Morat ćemo odmoriti igrače. Imali smo veliku potrošnju, vezali smo dosta utakmica na različitim podlogama, pogotovo prethodna utakmica koja je bila vrlo zahtjevna. Imali smo jako dobar nastup što se tiče kondicije i trčanja. Sigurno ćemo pokušati odmoriti neke igrače koji su u crvenoj zoni.

Milojević je govorio i o OFK Beogradu

OFK Beograd je jako dobra ekipa, što je pokazala i prošle godine, sa sigurno jednim od najiskusnijih trenera u Superligi Srbije uz gospodina Ćurčića. Puno je igrača koji su igrali kod nas, tako da više djeluju kao kolektiv, pojedince ne bih izdvajao.

Govoreći o planu igre, Milojević je istakao da OFK Beograd ima mnogo kvaliteta.

Momčad OFK Beograda igra jako dobar i dinamičan nogomet, tehnički su izuzetno dobri. Pokušat ćemo nametnuti naš stil igre. Već sam rekao da imaju jako dobrog trenera, Simo Krunić je trener koji se lako zna prilagoditi protivniku, tako da igraju jako dobro, bilo iz kontranapada, bilo iz prekida. Mogu nam prijetiti na razne načine.

Strateg crveno-belih izneo je i svoje viđenje kako bi utakmica mogla da izgleda.

Ovisi o puno stvari, od vremena do toga kakav će biti teren, ali utakmice s OFK Beogradom uvijek su dobre kad god smo se sreli. Očekujem da će biti otvorenih utakmica, ali i taktičkih nadmudrivanja.

Za kraj, iskusni strateg osvrnuo se na činjenicu da se utakmica igra u Zaječaru i istaknuo koliko će biti važna podrška s tribina.

Očekujem navijače, volio bih da dođu unatoč hladnom vremenu. Apel je da nas dođe podržati što više navijača, jer igrači to trebaju i zaslužujuzaključio je Milojević.

www.sportskacentrala.com

Vojvodina je službeno najavila veliko pojačanje – Sportsku središnjicu

Srbijanski nogometaš Dejan Zukić novi je član Vojvodine, objavio je danas klub iz Novog Sada.Zukić je u Vojvodinu prešao iz Wolfsbergera u koji je...

Radnici krenuli s pripremama: Da ne dođemo u situaciju da se...

Nogometni klub Radnički započeo je pripreme za novu sezonu. Prozivku je obavio šef stručnog stožera Marko Neđić koji je govorio o planovima, ciljevima i...

Džon Meri napustio Vojvodinu, ostao u Superligi

Napadač Vojvodine John Mary napustio je Vojvodinu nakon godinu dana.U Novi Sad je stigao iz Novog Pazara, au 28 utakmica postigao je 6 golova.Nogometaš...

IMT ima novog trenera! – Sportski centar

IMT je i službeno dobio novog šefa stručnog štaba. Beogradski Superligaš objavio je da će momčad u narednom razdoblju voditi iskusni trener Zoran Popović....