Fudbaleri Crvene zvezde sinoć su poraženi od Intera na “Meaci” rezultatom 4:0 u drugom kolu Lige šampiona.
Nakon utakmice svoje mišljenje je iznio legendarni fudbaler Zvezde, Darko Pančev.
-Sami sebi su postigli četiri gola, sami sebe pobijedili, sami sebe uništili, rekao je bivši napadač za Sport klub, te dodao:
Naivnost, čista naivnost, greške koje su rijetke čak i u nižerazrednim takmičenjima i, što je još gore, Zvezdi se ponavljaju na najvećoj evropskoj sceni, čisti pokloni upakirani u mašnu?Zvezda nije došla na Interov rođendan, već da mu, eventualno, zaprijeti“, oštar je bio bivši strijelac.
Jedino pohvale od Pančeva zaslužio je mladi Andrija Maksimović….
-Ovaj momak je zaslužio samo pohvale za svoje izdanje na terenu, trener Milojević mu je s pravom dao priliku od početka, a on je ponovno odgovorio sa sjajnom igrom. Nažalost, ukoliko uskoro napusti klub. Svaki dan će mu rasti vrijednost, nadam se da će i uprava Zvezde i Maksimovićeva obitelj biti na istoj valnoj dužini, neka odigra barem 120 utakmica u seniorskom pogonu kluba sa Ljutice Bogdana… Zatim… Sudi mu se mjesto u nekom od najpoznatijih sredina Starog kontinenta. Navijam za takav ishod. Također, od Maksimovićevog ostanka u ovoj fazi njegovog fudbalskog razvoja, mnogo koristi će izvući i nacionalni tim Srbije, igrat će redovno za Zvezdu, fantazijski igrači su traženi, svi ih vole, svi ih maze i paze, kreativci poput Maksimovića su uvijek dobrodošli, oni su pravo blago.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


