Fudbaleri Crvene zvezde su se plasirali u Ligu šampiona i već danas ih očekuje žreb.
Nakon dvomeča, bili su bolji od Bodo Glimta sa ukupnim rezultatom 3:2.
Nakon poraza u Norveškoj, pobijedili su jučer na Marakani sa 2:0. Klubovi iz te zemlje sa sjevera Evrope i dalje nastavljaju sa lošim rezultatima.
Već 17 sezona zaredom, ne uspijevaju imati predstavnika u Ligi šampiona.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


