Nišlije ubjedljive u istoimenom duelu (VIDEO)

Nogometaši Radničkog iz Niša upisali su prve ovosezonske bodove u Superligi, nakon što su na Čairu u 5. kolu elitnog ranga našeg nogometa svladali imenjaka iz Kragujevca s uvjerljivih 4:1.

S druge strane, Kragujevčani su još jedini bez bodova i pri dnu ljestvice.

Iako su gosti bili ofanzivniji i uputili daleko više udaraca u okvir gola od protivnika (5:12), Real s Nišave bio je konkretniji.

Već u 21. minuti vodili su s 2:0. Najprije je Vanja Ilić donio prednost u 14. minuti, dok je prednost udvostručio Sava Petrov te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Nedugo nakon povratka na travnjak Ilić je svojim drugim golom u 48. minuti riješio gotovo sve dileme i povisio na 3:0. Pogodak za kakvu-takvu nadu u 54. minuti zabio je Milan Vidakov, no ubrzo se pokazalo da je to bila samo utjeha.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Mesarović u petoj minuti sudačke nadoknade.

U šestom kolu Nišlije su domaćini Javoru, a Kragujevac Vojvodini.