Novi Pazar ne staje, Napredak i dalje u zaostatku (VIDEO)

Nogometaši Novog Pazara ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu u Superligi, nakon što su svladali Napredak iz Kruševca rezultatom 2:1.

Prvi pogodak postignut je u 40. minuti kada je Mitar Ergelelaš iskoristio dodavanje Nikčevića s desne strane i efektnim udarcem iz voleja matirao vratara gostiju Petrića.

Gosti iz Kruševca se nisu predavali, igrala se 55. minuta kada je Jovanović probio po desnoj strani i postavio Nemanju Krstića koji poravnava rezultat.

odlučujući detalj dogodio se u 78. minuti. Lončar je obranio jedanaesterac i zaradio isključenje, a siguran s bijele točke bio je Andrija Majdevac.

Novi Pazar je zahvaljujući ovom trijumfu došao do treće pozicije u Super ligi Srbije sa 12 bodova, dok je Napredak i dalje na 14. mjestu sa dva osvojena boda, koliko imaju Radnički Niš i Radnik.