Nogometni klub Mladost GAT iz Novog Sada nakon ispadanja iz Super lige Srbije doživljava totalni kolaps.
Trener Lalatović je odmah po završetku sezone otišao u Ukrajinu, a za njim su krenuli brojni prvotimci.
Klub je posljednjih dana napustio i iskusni Srđan Grabež.
Nakon odlaska iz Mladosti nije dugo čekao na novi angažman. Karijeru će nastaviti u susjedstvu, točnije u dobojskoj Slogi koja se natječe u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Grabež je u dosadašnjoj bogatoj karijeri osim dresa Mladosti igrao za TSC, Javor, Spartak iz Trnave.
Sigurno je da će Srđanovo iskustvo puno značiti ekipi Sloge i pomoći im da ostvare dobar rezultat u nadolazećoj sezoni.


