Predstavnik Obale Bjelokosti – Serge Aurier je predstavljen kao novi igrač engleske Premier lige – Nottingham Forest.
29-godišnji desni bek došao je kao slobodan igrač, a nakon što dobije radnu dozvolu i službeno će potpisati ugovor s popularnim „Šumarice“.
Sa zadovoljstvom najavljujemo potpisivanje ugovora sa Sergeom Aurierom, podložno odobrenju Visa. ✍️#NFFC | #PL
— Nottingham Forest FC (@NFFC) 7. rujna 2022
Tako se Orie vratio u Premier ligu jer je u periodu od 2017. do 2021. igrao u dresu londonskog Tottenhama. Prethodnu sezonu proveo je u Villarrealu, dok je tijekom karijere igrao i za – Lens, Toulouse i Paris Saint-Germain.
Za reprezentaciju Obale Bjelokosti debitirao je 2013. godine i do sada je upisao 81 nastup.


