Atlético Madrid ovog ljeta mijenja kostur tima, bar tako izgleda prema onome što klub objavljuje na društvenim mrežama. Memphis Depay, Mari Hermoso i Gabriel Paulista će napustiti Madrid.
https://x.com/atletienglish/status/1807323564434915734
U tekstu na stranici, između ostalog, stoji sljedeće.
“Branič Madriđana napušta naš klub nakon pet sezona u kojima je odigrao 174 službene utakmice i postigao 10 golova, zauzimao pozicije lijevog i srednjeg beka te bio ključni igrač lige, u sezoni 2020./21.
Što se tiče nizozemskog napadača, on je u naš klub stigao u siječnju 2023. godine, a kao igrač Atlética upisao je 40 službenih nastupa i postigao 13 golova. Među njima su neki koji će zauvijek ostati u sjećanju navijača, poput pogotka protiv Intera u osmini finala posljednje Lige prvaka ili fantastičnog pogotka protiv Granade u prvoj utakmici La Lige 2023./24 sezone.
Konačno, brazilski središnji branič ojačao je našu obranu u prošlom zimskom prijelaznom roku, pojavio se u pet utakmica i donio svoje iskustvo u svlačionicu u završnici sezone.
Slika preuzeta sa web stranica– a
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


