PRIMJER POČEO DUELOM SRBIJE: Brašanac bolji od Gudelja (VIDEO)

Večeras je počela nova sezona španjolske La Lige utakmicom u kojoj je Osasuna na svom terenu svladala Sevillu s 2-1.

Domaći su poveli već u 9. minuti, golom Avile nakon dodavanja Rubena Peñe. Ipak, samo dvije minute bile su potrebne Andalužanima za izjednačenje.

Za poravnanje je pogodio Rafa Mir nakon asistencije Papa Gomeza, a to je bio i posljednji pogodak u prvih 45 minuta.

Na kraju je dosuđen jedanaesterac za Osasunu, a realizirao ga je mladi Aimar Oroz. Prethodno je skrivio Papa Gomeza s jedanaesterca i tom prilikom zaradio žuti karton.

U pobjedničkom sastavu od 62. minute igrao je srpski nogometaš Darko Brašanac, koji je zamijenio asistenta na golu Peñu, dok je Nemanja Gudelj odigrao cijeli dvoboj za Sevillu.