Samo nekoliko dana nakon osvajanja naslova Barcelona je krenula s pripremama za narednu sezonu.
Krenuli su s pojačavanjem momčadi za iduću sezonu, a prva lasta slijeće iz Bilbaa. U to je stoper Athletic Bilbaa Injigo Martinez.
Martinez u Barcelonu dolazi kao slobodan igrač, tako da nisu platili ništa od odštete, što je super jer je on fantastičan igrač, pravi obrambeni zapovjednik, čini se, kakav je Barceloni nedostajao da zacementira njihovu obranu.
Odlazak Martineza bit će veliki udarac za Bilbao, budući da je Martinez od dolaska iz Sociedada izrastao u stup Bilbaove obrane.
Inače, koliko je to dobar posao, najbolje govori podatak da je Bilbao Martineza platio 32 milijuna Sociedadu, a sada ga uzima Barcelona, odnosno doslovno otima bez odštete.
Još jedan sjajan posao Barcelone.


