Nogometaši Radničkog iz Kragujevca savladali su večeras subotički Spartak rezultatom 2:0 u utakmici 19. kola Superlige Srbije. Na ovaj način izabranici Feđe Dudića prekinuli su Golubov niz od sedam mečeva bez poraza.
Pogotke za domaće postigli su Evandro u 35. minuti i Tomislav Dadić u 90+3. minutu.
Radnički 1923 je peti na tabeli SLS-a sa 31 bodom, dok je Spartak 12. sa 21.
Kragujevčani će u sljedećem kolu igrati protiv Vojvodine u Novom Sadu, dok će Subotičani dočekati Napredak.


