Glavni tajnik FSS-a Branko Radujko jučer je održao sastanak sa sucima koji će suditi u dva najviša ranga srpskog nogometa.
Pogotovo što uskoro počinje proljetna sezona u Superligi i Prvoj ligi Srbije. Osim sa sucima, održao je i sastanak sa svim članovima sudačke organizacije.
TJ kao “Djed Mraz”: Tko želi osvojiti 50.000 € ↓↓↓
–Domaćim sucima predstavljene su analize aktualnog stanja u domaćem nogometu i paket reformskih mjera temeljen na četiri ključna poglavlja: Ulaganja u kvalitetne terene; Edukacija trenera i administrativnih nogometnih djelatnika; Sustav natjecateljskog natjecanja u svim kategorijama M Podizanje integriteta natjecanja bez kojeg su sve dosadašnje mjere besmislenestoji u priopćenju FSS-a.
Potom je Radujko imao i poruku za one koji će dijeliti pravdu:
–Kvaliteta i nepristranost bit će jedini kriterij za svakog suca da bude na listi sudaca za sljedeću sezonu. Savez je vaša kuća, Savez stoji iza vas i ne bojte se nikoga dok radite savjesno i pošteno. Kao što smo jesenas proveli postupke i donijeli pravomoćne odluke o zabrani obavljanja funkcija u nogometu, oduzimanju bodova i drugim sankcijama, u narednom razdoblju bit ćemo još odlučniji, uporniji, a sve za dobrobit srpskog nogometa. Samo tako možemo vratiti povjerenje u regularnost natjecanja, vratiti publiku na tribine, privući sponzore i zdrave investitore u naš nogomet. Želimo i želimo podići naš nogomet na puno višu razinu, želimo da naši talenti postanu veliki igrači, da naši klubovi svake sezone igraju tri ili četiri grupne faze UEFA natjecanja, da naši igrači igraju u najvećim europskih klubova, a da reprezentacija bude moćna i pobjedničkaistaknuo je glavni tajnik FSS-a


