Rendulić nakon nove pobjede: Ništa još nije gotovo, samo jedna utakmica u nizu

Krunoslav Rendulić, trener Zrinjskog, prokomentarisao je današnju pobjedu svoje ekipe protiv Igmana u Konjicu.

Plemići su u Konjicu savladali Igman rezultatom 3:0, a Rendulić je o meču rekao kako je bilo jasno od prve minute u kojem smjeru će ići današnji susret.

Od prve minute je bilo jasno kuda utakmica ide, nametnuli smo se kvalitetom, ovo je šesta utakmica u nizu u kojoj pružamo kvalitetne partije. Ništa nije gotovo, samo jedna utakmica u nizu, ubilježili smo tri boda, imamo još 11 utakmica, pohvale idu i našim navijačima, rekao je Rendulić, te dodao:

Ponovo nas čeka Igman u subotu ili nedjelju, nije baš najbolje rješenje da igramo u sedam dana sa istim protivnikom, ali šta je tu je. Očekivanja su da nastavimo sa istim tempom, želimo pauzu dočekati u miru i nastaviti sa ovakvim partijama.