Samdoria i Juventus završili su užasno kolo u Serie A

Ovog vikenda u 2. kolu nove sezone viđeno je jedno od najgorih kola u povijesti Serie A.

U 10 utakmica postignuto je samo 13 golova, a čak četiri utakmice završile su rezultatom 0:0.

Jedna od te četiri utakmice je ona u Genovi između Sampdorije i Juventusa.

Bila je to generalno nezanimljiva utakmica u kojoj su dvije najbolje prilike bile u prvih 15 minuta susreta. Prvo je Caputo pogodio gredu gola torinskog sastava, a nekoliko minuta kasnije Cuadrado je imao situaciju 1 na 1, ali nije svladao domaćeg vratara.

U drugom poluvremenu Juventus postiže pogodak. Rabio je na asistenciju Vlahovića pogodio mrežu, no nakon gledanja VAR-a pogodak je poništen zbog zaleđa.

Za momčad Juventusa debitirao je i Filip Kostić, koji je u sudijskoj nadoknadi imao izvrsnu priliku, ali Audero je bio bolji.

Juventus ima 4 boda i sljedećeg vikenda ga čeka derbi s Romom u Torinu, dok je Sampdoria upisala prvi bod i u sljedećem kolu gostuje kod Salernitanija.