Široki bez bodova u Konjicu

Nogometaši Širokog Brijega izgubili su od Igmana u Konjicu 0:1 u susretu 21. kola PL BiH igranom u subotu poslijepodne.

Igman je upisao tri važna boda s obzirom da je u borbi za opstanak, dok su Širokobriježani prekinuli pobjednički niz nakon pobjeda protiv Sarajeva i Željezničara.

U prvom poluvremenu bilo je prilika s obje strane, a prvu je pokušao iskoristiti Mešinović, da bi Kuprešak zaprijetio na drugoj strani, ali ostaje 0:0.Pokušao je potom i Ćavar, ali brani domaći vratar Ćeman, nakon čega smo vidjeli i neiskorištene prilike Ramića i Janketića.

Ponovno je Ćavar u 31. minuti zaprijetio s nekih 18 metara, ali lopta ide preko gola, pa se na odmor otišlo bez pogodaka.

Imali su i u nastavku i domaći, ali i gosti par šansi, pa tako u  57. minuti Bender spašava Široki nakon pokušaja Đorića.

Chinedu je zaprijetio u 75. minuti, no bezuspješno, a jedini pogodak zabilježen je par minuta prije kraja, točnije u 86. minuti susreta kada je Ilija Mašić zatresao mrežu vlastitog gola.

U narednom kolu Široki Brijeg dočekuje FK Slogu, dok Igman putuje u Sarajevo.