SL: Voša slavila u Nišu, Napredak šokirao Lučanane u nadoknadi

Odigrane su prve dvije utakmice 19. kola Superlige koje su na rasporedu u subotu.

Nogometaši Vojvodine uspjeli su slaviti protiv Radničkog 0:1 na teškom terenu u Nišu.

Jedini pogodak viđen je u 49. minuti. Andrija Radulović je izveo prodor s desne strane, lijevom nogom ubacio loptu u peterac gdje je najspretniji bio Brazilac Mateus Indio i glavom pospremio loptu u mrežu – 0:1. Njegov debi u srpskom fudbalu.

Napredak je u Lučanima svladao domaću Mladost rezultatom 1:2.

Kruševljani su vodili od 26. minute golom Lazara Zličića, a onda u sudijskoj nadoknadi pravi triler. Prvo je Patrick Friday Eze postigao izjednačujući pogodak za domaće, au sedmoj minuti sudačke nadoknade tragičar je postao iskusni Ivan Milošević kojeg je lopta pogodila i završila u mreži njegove momčadi. Autogol za poraz u 97. minuti!