FK Sarajevo je ostvario pobjedu u gostima protiv ekipe FK Tuzla City sa 2:1 u utakmici četvrtog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
Nakon utakmice izjavu za Arenasport dao je trener Bordo tima, Simon Rožman.
“Sigurno čestitke igračima. Mislim da smo dobro ušli u meč i da smo odigrali dobro prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme nije bilo kako sam ja htio. Moram reći da su igrači dali sve što su mogli u ovom momentu. Ipak, sigurno nije bilo dobro u drugom poluvremenu i to momci znaju. Naravno, neke utakmice treba dobiti i na mišiće. Hvala i navijačima što su došli u dobrom broju i što su bili podrška našoj ekipi u današnjoj pobjedi”, rekao je Rožman.
U narednom kolu Bordo tim će ugostiti ekipu FK Velež u utakmici petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.


