Tuzla City slavila ubjedljivu pobjedu protiv Sloge

FK Tuzla City je slavio veliku pobjedu protiv ekipe FK Sloga sa visokih 3:0.

Gosti su od prve minute došli do prednosti kada je Petar Mišić pogodio mrežu nakon asistencije Damira Mehidića.

Na ovom susretu tempo je došao na manji nivo vrlo brzo, te se praktično igralo bez prave prilike do kraja prvog poluvremena.

U nastavku utakmice dva udarca u okvir gola i dva pogotka. Prvo je u 59. minuti za 2:0 pogodio Semir Smajlagić koji je sjajno pogodio nakon centaršuta Gavrića.

Konačan rezultat utakmice došao je u 73. minuti utakmice, a tada je Mišić postigao drugi pogodak na današnjoj utakmici. Samo dvije minute kasnije pokušao je Stevanović na drugoj strani, ali je promašio stopostotnu priliku.

Do kraja utakmice za Slogu je šansu imao i Popara, ali je Nevres Fejzić spasio svoj tim i sačuvao mrežu netaknutom u ovom susretu.