FK Borac i FK Sarajevo su odigrali utakmicu sedmog kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Navijačka grupa Horde zla organizirano se uputila na ovo gostovanje, ali su propustili gledati prvi dio meča jer su počeli ulaziti na stadion tek nakon pola sata igre. Ova ružna praksa na bh. stadionima se, nažalost, nastavlja i može se opisati kao apsolutno sramotna.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )
SRAMOTNO: Horde zla tek nakon pola sata počele ulaziti na Gradski stadion u Banjaluci


