Čini se da je za Komnena Andrića Hrvatska obećana zemlja, barem za nogomet.
Andrić se nakon dvije godine vraća u hrvatski nogomet. U Hrvatskoj je s velikim uspjehom nastupao za zagrebački Dinamo. Odatle je otišao u Francusku, u Clermont, gdje se nije najbolje snašao i odlučio je raskinuti ugovor s Francuzima.
Na novi angažman nije dugo čekao jer je ponuda stigla iz Rijeke i Komnen ju je prihvatio.
Čini se da je ovo “win-win” situacija. Rijeci je prijeko potreban napadač nakon odlaska Obregona, a Komnenu novi klub u kojem bi mogao oživjeti karijeru.
Vidjet ćemo hoće li i ovdje biti uspješan kao u Dinamu.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


