Stupčanica pregazila Bratstvo, Čelik bolji od Mladosti

NK Zvijezda i NK TOŠK su odigrali nevjerovatnu utakmicu i konačan rezultat susreta glasio je 3:3.

Zvijezda je povela već u prvoj minuti utakmice, a strijelac pogotka bio je Azer Kozić. Do kraja prvog poluvremena rezultat se više nije mijenjao.

U nastavku utakmice viđeno je čak pet pogodaka. U svega sedam minuta Dino Dizdarević je sa dva pogotka preokrenuo rezultat i poveo sa 2:1.

Samo desetak minuta kasnije i Kozić postiže svoj drugi pogodak, da bi već u 75. minuti Kozić pogodio za 3:2 i tako kompletirao hattrick.

Kozić na kraju nije jedini koji je završio sa hattrickom, te je za konačnih 3:3 postavio Dino Dizdarević u finišu susreta.

NK Čelik je salvadao Mladost u Doboju kod Kaknja sa minimalnih 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Kenan Horić.

U posljednjem duelu Stupčanica je savladala Bratstvo sa visokih 3:0. Za ekipu iz Olova pogađali su Mehanović, Adebayo i Ljuca.