TRENER RADNIČKOG POSLE UVJEDLJIVOG PORAZA OD ZVEZTE: Na kraju sam molio Boga da završimo utakmicu

Nogometaši kragujevačkog Radničkog imaju vrlo dobru sezonu i nalaze se na mjestu koje vodi u europska natjecanja. Ipak, danas su doživjeli uvjerljiv poraz na gostovanju Crvenoj zvezdi.

Trener gostiju Feđa Dudić iznio je svoje dojmove nakon utakmice.

Nekima je prvi put da igraju u ovakvoj atmosferi. Prvi gol smo sami sebi primili, da bi se kasnije stabilizirali, a onda je došao i drugi gol. Do kraja prvog poluvremena imali smo izjednačenu utakmicu gdje smo počeli igrati u posjedu, iznijeti loptu i spustiti Zvezdu na našu polovicu. Na poluvremenu smo se dogovorili da igramo nešto drugo, a onda je došla 48. minuta i kraj utakmice. Imali smo dosta igrača sa žutim kartonima, puno smo riskirali, ostali smo bez Simovića za sljedeću utakmicu. Od 2:0 do kraja utakmice, o utakmici je suvišno pričati. Zvezda je jako dobra ekipa, čak i sa igračem više… Na kraju sam samo molio Boga da završi utakmicu.iskren je bio kragujevački trener.

No, četvrto mjesto je i dalje tu.

Bez obzira na poraz i dalje smo četvrta momčad prvenstva. Nitko nam ne može oduzeti ni dodati. Sve što smo napravili, napravili smo mukotrpnim radom, nitko nam ništa nije poklonio. Možemo biti ponosni. Nismo zadovoljni današnjom utakmicom, nije lijepo kad izgubiš 5:0 ni od Reala ni od Zvezde. Nastavit ćemo gdje smo stali u nastavku prvenstvaističe Dudić