TSC je protutnjao Lučanima, Đakovac dvaput

Nogometaši TSC-a iz Bačke Topole uvjerljivo su pobijedili lučansku Mladost s 5-2 u 12. kolu Superlige Srbije.

Ekspresno su u prvoj fazi susreta, unutar samo dvije minute, Goran Antonić i Saša Jovanović golovima u 13. i 15. minuti doveli goste do 2:0.

Krajem prvog poluvremena mladi Nikola Jojić pogotkom u 43. minuti prepolovio je zaostatak Mladosti.

No, nije prošlo puno vremena kada je TSC u kratkom vremenu s još dva pogotka riješio pitanje pobjednika. Oba puta mrežu je pogodio Ifet Đakovac, u 53. i 56. minuti, kada je realizirao kazneni udarac.

Kakvu-takvu nadu donio je ekstratalentirani Đorđe Gordić u 62. minuti kada je pogodio za 4-2, no konačan rezultat postavio je napadač bačkotopolske momčadi Petar Ratkov, mladi reprezentativac Srbije. , u 81. minuti.