TSC slavio uz kišu golova pred debi u Europskoj ligi, svladavši Vojvodinu (VIDEO)

Nogometaši TSC-a iz Bačke Topole slavili su na svom stadionu u 7. kolu Superlige na svom terenu protiv pančevačkog Železničara rezultatom 6-3.

U u najmanju ruku efektnoj utakmici momčad sa sjevera zemlje dočekala je debi u Europskoj ligi za četiri dana, kada će gostovati kod West Hama.

Ifet Đakovac je do 10. minute doveo domaće u prednost od 2:0, nakon golova u 3. i 10. minuti. Do kraja poluvremena Petar Stanić, ovoljetno pojačanje Crvene zvezde, povisio je na 3:0 golom u 37. minuti.

Aleksandar Đorđević u 55. minuti smanjio je rezultat na 3-1 i najavio pravu kišu golova u drugom dijelu.

U 67. minuti Cvetinović je TSC-u vratio tri pogotka prednosti, a Stanić je tom prilikom svom nastupu dodao i asistenciju. Gotovo sve je bilo jasno u 77. minuti, kada je mladi Miloš Pantović povisio na 5-1, ali mreže su bile daleko od toga da mogu “odmarati”.

Aleksandar Đorđević smanjio je na 5-2 svojim drugim golom u 80. minuti, a Đorđe Šušnjar na dva pogotka u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice, kada je Stefan Hajdin upisao drugu asistenciju.

Ipak, bivši igrač Crvene zvezde Miloš Vulić postigao je pogodak tek u 3. minuti nadoknade vremena.

Nakon povratka iz Engleske, TSC će najvjerojatnije imati produženi godišnji odmor, budući da će utakmica protiv Crvene zvezde sljedećeg vikenda biti odgođena na njihov prijedlog.

Uz TSC, večeras su u međusobnom okršaju igrale još dvije ekipe sa sjevera zemlje. Spartak je u Subotici svladao Vojvodinu s 2:0.

Golove su postigli Strahinja Tanasijević u 14. i Vojo Ubiparip, bivši napadač novosadske Stare dame, u 56. minuti.

U sljedećem kolu Vojvodina dočekuje Javor, a Subotica Voždovac.

ŽARKI DVOBOJ NA BRDU: Dva penala, nevjerojatan promašaj, poraz Zvezde od Cityja! (VIDEO)

Upravo je Voždovac večeras na krovu stadiona slavio protiv Mladosti iz Luče rezultatom 3-1.

Golove za pobjedničku momčad postigli su Burmaz u 16. minuti, Vujanović u 48. i Mitrović u 90. minuti, dok je Varjačić u 41. minuti postigao pogodak za izjednačenje.

U sljedećem kolu Mladost dočekuje Novi Pazar koji se u finišu prijelaznog roka iznimno pojačao.