Tuzla City pripreme u Antaliji otvorio visokom pobjedom nad Ordabasyjem

Tuzlaci su odmjerili snage sa kazahstanskim Ordabasyjem i slavili trijumf rezultatom 4:1.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 1:1, iako su Tuzlaci bili daleko bolja ekipa. Velike prilike su propuštali Pantelić i Nukić prije nego je Šukilović zatresao protivničku mrežu, a stopostotnu šansu imao je i Karić koji je pogodio stativu.

U drugom poluvremenu potpuna dominacija bh. premijerligaša koji u 53. minuti preko Nukića pogađa za 2:1, da bi se 10 minuta kasnije u listu strijelaca upisao i Pantelić pogotkom sa bijele tačke.

Konačnih 4:1 postavio je Nargalić u 82. minuti susreta.

Tuzla City je utakmicu počeo u sljedećem sastavu:

Fejzić – Ćorić, Šukilović, Čeliković, Mehidić – Karić, Diaby – Nukić, Pantelić, Kuzmanović – Hadžić.

Početkom drugog poluvremena ušli su Karjašević i Radić umjesto Ćorića i Karića, dok su Gavrić i Mujarić u 65. minuti zamijenili Nukića i Diabya. Deset minuta kasnije priliku su dobili i Barcola, Hasanbegović, Nargalić, Rekić i Mešinović.