Nogometaši Vojvodine pobijedili su Crvenu zvezdu u odgođenom susretu 3. kola Superlige Srbije 3:2 nakon velikog preokreta.
U prvom poluvremenu Zvezda je potpuno dominirala.
Nakon nekoliko minuta sudac je pokazao na jedanaesterac za Beograđane nakon igranja domaćeg braniča, no reagirao je VAR koji je to okarakterizirao kao ispucanu loptu.
Zvezda je nastavila s napadima, imala nekoliko solidnih prilika, u jednoj situaciji pogodila gredu, ali je u završnici poluvremena čekala do pogotka.
Poveli su preko Aleksandra Kataija koji je nakon lijepog poteza iz prve uhvatio loptu i matirao Rosića.
Nedugo zatim, u posljednjim minutama poluvremena, Seol je izvrsnim driblingom napravio višak na desnoj strani i ubacio do Ivanića koji je loptu pospremio u mrežu.
U drugom poluvremenu viđena je drugačija slika. Crvena zvezda je potpuno ugasila igru, dok je Vojvodina nešto odlučnije krenula naprijed. Nisu Novosađani posebno napadali na gol gostiju, ali su bili konkretniji.
Ibrahim Mustafa je u 51. minuti smanjio na 1:2 i bilo je jasno da će utakmica biti daleko neizvjesnija.
Utakmica je ušla u miran dio, bez posebnih prilika, a onda je Vojvodina izjednačila 15 minuta prije kraja preko Ranđelovića.
Od tog trenutka gosti su se ponovno malo više angažirali u nadi da će doći do trećeg gola. Brzo su stvorili nekoliko situacija pred golom u kojima je izostala završnica.
Vojvodina je iskoristila odlazak većine igrača u napadu Crvene zvezde i na početku sudijske nadoknade postigla sjajan pogodak u kontranapadu, nakon što je Kolarević sjajnim udarcem s 20-ak metara svladao Mateusa.
U produžetku je Zvezda imala veliku priliku nakon prodora Radonjića, no Handel je vrlo loše riješio loptu iz potencijalne situacije. Nakon toga imali su i udarac Kostova, ali je Rosić bio na visini zadatka. Handel je u samom finišu imao još jednu odličnu priliku, ali je i tada loše pucao. Na kraju 3:2 za Vojvodinu.


