Vicešampion tek u finalu razbio IMT za lidersku poziciju, Voša i Mladost tresli mrežu u prvom poluvremenu (VIDEO)

Nogometaši aktualnog viceprvaka i ovosezonskog sudionika Europske lige TSC-a iz Bačke Topole pobijedili su IMT s minimalnih 1-0 u sklopu 5. kola Superlige.

Tako novi superligaš nije uspio uzeti skalp još jednom sudioniku europskih natjecanja, nakon uvjerljive pobjede nad Čukaričem u prošlom kolu.

Ipak, odlično su se držali. Domaći su ih slomili tek u 86. minuti, kada je jedini pogodak na utakmici postigao Martin Mirčevski glavom, nakon ubačaja iskusnog Saše Jovanovića.

U narednom kolu TSC, koji je iskoristio kiks Crvene zvezde, zauzeo prvo mesto, gostuje Radniku u Surdulici.

Mladost i Vjvodina su u Lučanima odigrali efektno neriješeno – 2:2.

Mreže su se često tresle u prvom poluvremenu, što je bilo vrlo učinkovito jer su sva četiri pogotka postignuta u tom razdoblju.

Već u sedmoj minuti Mladost je povela golom internacionalca iz Obale Bjelokosti Donimanija Silue, no samo tri minute nakon toga Marko Tomić je zatresao svoju mrežu za izjednačenje.

Potpuni preokret donio je Andrija Radulović u 37. minuti, a konačan rezultat postavio je Silue drugim golom u 42. minuti.

U sljedećem kolu Mladost na istom stadionu dočekuje subotički Spartak, a Voša na Karađorđu Radnički iz Kragujevca.