Fudbalska reprezentacija Njemačke sinoć je na Bilinom polju pobijedila Bosnu i Hercegovinu rezultatom 2:1 u utakmici 3. kola Lige nacija.
Najviše pažnje od gostujućih igrača na Bilinom polju privukao je Antonio Rudiger zbog svoje geste van terena. On je već na zagrijavanju oduševio publiku kada je skinuo svoju trenerku za zagrijavanje i poklonio je jednom gledaocu na tribinama, a isto oduševljenje izazvao je i nakon završetka utakmice.
Podsjećamo, Edin Džeko i Antonio Rudiger su bili saigrači u Romi i od tada je ostala čvrsta prijateljska veza između njih dvojice.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


