(VIDEO) Gazibegović se nakon utakmice sukobio sa ukrajinskim fudbalerom, sudija ih morao razdvajati

Zmajevi su od 57. do 85. minute vodili 1:0, a onda su primili dva gola u tri minute te tako ostali bez plasmana u finale baraža.

Utakmica je, bez obzira na njenu važnost, protekla u lijepom ambijentu i fer i korektnoj igri izuzmemo li tenzije koje su se dogodile neposredno nakon posljednjeg sudijskog zvižduka.

Bh. reprezentativac Jusuf Gazibegović i ukrajinski fudbaler Mykhailo Mudryk ušli su u sukob na terenu koji je, srećom, odmah primijetio glavni arbitar i umiješao se između njih.

Budući da je Gazibegović bio dosta nervozniji sudac ga je počeo smirivati što mu je naposljetku i pošlo za rukom.

Ostali igrači obje reprezentacije pozdravili su se na korektan način i čestitali jedni drugima.