Hamza Ljukovac, fudbaler GOŠK-a, dao je intervju za zvaničnu klupsku stranicu pred današnji duel protiv Željezničara.
GOŠK će dočekati Plave na stadionu Perica Pero Pavlović u Gabeli u šestom kolu WWin lige BiH, a Ljukovac je istakao kako ekipa nije odustajala i kako su dobro radili tokom cijele sedmice.
– Očekuje nas utakmica protiv Željezničara na domaćem terenu. Momci su naporno radili tokom čitave sedmice. Imali smo dvije prijateljske utakmice kako bismo ispravili neke nedostatke. Neki aspekti se ne mogu popraviti preko noći, ali momci su vrijedno radili i tokom ove sedmice, rekao je Ljukovac, dodavši:
– Jako smo spremni za utakmicu i jedva je čekamo. Želimo da poboljšamo svoje performanse iz prethodnih kola u sutrašnjoj utakmici. Svi u svlačionici jedva čekamo da pokažemo karakter i osvojimo tri boda na domaćem terenu.
Inače, utakmica između GOŠK-a i Željezničara počinje u 18 sati.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


