FK Željezničar se priprema za nadolazeću utakmicu WWin lige BiH protiv Sloge. Plavi su danas odradili trening, a atmosfera u klubu sa Grbavice je izuzetno pozitivna.
– Radujemo se utakmici u nedjelju…, pokušao je reći Toni Kovač, pomoćnik Denisa Ćorića, dok su fudbaleri Plavih aplaudirali. Nakon toga, nekoliko njih je potrčalo u zagrljaj Ćoriću, što ukazuje na sjajnu atmosferu u timu.
– Svi igrači su spremni. Moram pohvaliti kolegu Seferovića, radi odličan posao, pa je trener u slatkim problemima, otkrio je Kovač.
Filip Dangubić, napadač koji je nedavno stigao u Želju, također je dao svoje komentare.
– Već sam tu skoro tri sedmice, adaptacija je prošla veoma dobro. Atmosfera u svlačionici je odlična, što mi je olakšalo prilagođavanje. Željni navijači su stvarno nešto posebno, jer dolazim iz lige gdje se igralo pred malo ljudi. Sve je potpuno drugačije i spektakularno, izjavio je Dangubić.
Utakmica Željezničar – Sloga Meridian igra se u nedjelju u 18:45 sati. Pogledajte fantastičnu atmosferu, kao i izjave Tonija Kovača, Filipa Dangubića i Aimana Šemdina u videu.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


