Sarajevo je večeras pobijedilo ekipu Radnik iz Bijeljine rezultatom 2:0 u meču petog kola Wwin lige BiH.
Bila je ovo teška utakmica za Bordo tim, ali su na kraju zasluženo osvojili tri boda.
Nakon utakmice, Horde zla su zajedno sa igračima proslavile novu pobjedu.
Pogledajte.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


