Prva pripremna utakmica ovog ljeta donijela je pobjedu fudbalerima Igmana rezultatom 3:1.
Na Grbavici je viđeno dosta uzbuđenja uz četiri pogotka i promašeni penal, ali najljepši trenutak desio se početkom drugog poluvremena kada je Armin Bešagić postigao fantastičan gol sa trideset metara udaljenosti.
Bešagić je postigao gol za vodstvo od 2:1 nad Željezničarom svojoj ekipi, a majstorija može biti vidljiva na minuti 2:18 na YouTube kanalu FK Željezničar.
Željezničar je poveo golom Krpića, ali je Igman brzo izjednačio preko Hebibovića. Nakon promašenog penala Hiroša, Igman je golovima Bešagića i Hrustanovića postavio konačnih 3:1.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


