Nogometaši Vojvodine pobijedili su Partizan rezultatom 3:0 u Super ligi Srbije.
Prvo poluvrijeme nije bilo pretjerano zanimljivo. Nisu igrali obrambeno, ali nisu stvorili niti jednu veliku priliku.
Obje ekipe su bez po jednog igrača zbog ozljeda. Partizan je igrao Roganovića, a Vojvodina Poletanovića. Zamijenio ga je Vukan Savićević koji je bio ključ da se nešto zabilježi u novinarskim bilježnicama.
U završnici prvog poluvremena, nakon jedne akcije koja se nije činila opasnom, Savićević je pucao s preko 30 metara i postigao sjajan pogodak.
U drugom poluvremenu Partizan nije uspio napraviti ništa. Vojvodina je zadržala vodstvo u Rutišu, a drugi pogodak postigla je u nadoknadi vremena.
John Mary je ostao uz Aranđela Stojkovića, dobro je obranio i došao do jedanaesterca. Veličković je bio siguran za 2:0.
Mislilo se da je tu kraj, kada je na ulasku s centra John Mary ponovno izborio jedanaesterac. ovaj put ju je preuzeo sam, i bio siguran za 3:0.
Vojvodina je sada samo na bod bliža Partizanu i tamo će se voditi borba za drugo mjesto. Crvena zvezda je jednom rukom već zgrabila trofej prvaka Srbije.


