Voša prekinula loš niz u Kruševcu, Radnik ide ka ispadanju (VIDEO)

U ponedjeljak su odigrane tri utakmice 16. kola Super lige Srbije.

Najzanimljivija utakmica u najavi trebala se igrati u Kruševcu gdje je Vojvodina slavila 0:2.

Novosađani su do pobjede došli golovima Čumića u 19. i Malbašića u 61. minuti. Vjerojatno bi tijek utakmice bio drugačiji da je Napredak u 22. minuti iskoristio jedanaesterac.

Vojvodina je tako prekinula loš niz od četiri utakmice bez pobjede. Na tablici sada imaju 26 bodova i nalaze se na 6. mjestu, dok je Napredak na 10. mjestu sa 17 bodova.

Mladost GAT je ranije danas pogurala Radnik u Prvu ligu pošto je u Novom Sadu slavila rezultatom 2:1. Radnik sada ima 5 bodova, dok je Mladost i dalje u zoni ispadanja sa 13 bodova.

Mladost iz Lučana bila je nadomak pobjede u Subotici, no bod Spartaku donosi Vitorović u 87. minuti. Obje momčadi sada imaju po 14 bodova i čeka ih borba za opstanak.