O tome da je sve dogovoreno i da će biti, već smo pisali Milan Vukotić obući crno-bijeli dres, a sada je došao trenutak da bude i zvanično predstavljen u novom klubu. Potpisao je ugovor na četiri i pol godine, a nije krio da je kao dijete navijao za Partizan.
Da li su crno-beli pronašli prvo pojačanje?!
“Od malena navijam za Partizan i drago mi je što sam uspeo da dođem u klub koji volim. Imao sam i drugih ponuda u ovom prijelaznom roku, ali kada sam dobio poziv Predraga Mijatovića, sve ostalo je bilo nevažno. Partizan te zove jednom u životu i ne može svako da dobije taj poziv, tako da za mene nije bilo dileme. Došao sam s velikom željom da pokažem što mogu i da pomognem klubu da postigne što bolje rezultate“, kazao je Vukotić.
Slika preuzeta sa web stranica– a


