Završena “sapunica” na Brdu, Čukarički bolji od Partizana (VIDEO)

Čukarički i Partizan konačno su završili prekinutu utakmicu 30. kola i tako je završen ligaški dio Super lige.

Brđani su golom Ivanovića slavili 1:0 i tako osigurali treće mjesto na tablici.

Utakmica je nastavljena od 22. minute, a Partizan je u preostalih 30 minuta u nadoknadi bio bolji.

Najbolju priliku imali su nakon udarca Natha, kada je domaćem vrataru lopta zamalo ispala iz ruku i ušla u gol, no on je u posljednji trenutak uspio spasiti.

U drugom poluvremenu potpuno druga slika. Čukarički kreće odlično i vrlo brzo dolazi do gola.

Strijelac je bio bivši napadač Partizana Ivanović, koji se odlično snašao i uspio progurati loptu pored Stevanovića.

Domaći su nakon pogotka imali nekoliko prilika pred golom, ali nisu uspjeli povećati prednost, a onda se Partizan budi.

Imali su crno-bijeli priliku preko Ricarda, a onda najbolju preko Pavlovića kada je Drezgić izbio loptu s gol-crte.

Na kraju 1:0 za domaće koji su sa 62 boda treći na tablici i imaju isti broj bodova kao i TSC na drugom mjestu. Partizan je četvrti sa 57.

Ove dvije momčadi međusobno će igrati već u prvom kolu doigravanja, a ono što će biti zanimljivo navijačima je da će se vječiti derbi igrati na stadionu Partizana.