Identitet žrtve brzo je otkriven – riječ je o Nadiri Sahačić, velikoj navijačici Željezničara.
Nadira je bila i bivša delegatkinja Skupštine kluba sa Grbavice, a Željezničar se oglasio povodom njenog tragičnog ubistva emotivnom porukom na društvenim mrežama.
– Voljela je život i Želju…
S tugom i žaljenjem obavještavamo javnost da je u 61. godini brutalno ubijena Nadira Sahačić, velika navijačica FK Željezničar i bivša delegatkinja Skupštine.
FK Željezničar izražava najiskrenije saučešće porodici Sahačić, prijateljima i svim ožalošćenima.
Dženaza će se obaviti u petak u 17:30 sati na mezarju Grlića brdo, poručili su iz FK Željezničar.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


